МАР'ЇНКА -

Насосна станція першого підйому Південнодонбаського водопроводу знову зупинила роботу через обстріли бойовиків. Очікується тривалий ремонт.

Про це повідомляє Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб у Твіттері.

— Через бойові дії знеструмлена насосна станція 1-го підйому Південнодонбаського водопроводу. Виведено з ладу два введення, руйнування критичні, ремонт буде тривалим.

Відомо, що Південнодонбаський водопровід зупинено. Під загрозою водопостачання Красноармійського, Волноваського, Добропільського районів і Маріуполя. Зафіксовані руйнування будівель і споруд.

У штабі АТО ситуацію коментують так:

— Українська сторона впевнена, що цей обстріл не що інше, як провокація з метою дискредитації української влади і ВСУ.

За даними штабу, насосна станція забезпечує водою майже 600 тисяч осіб, а також Червоноармійську та Великоанадольську фільтрувальні станції, які обслуговують близько 400 тисяч осіб на півдні Донецької області. Також завдяки роботі станції технічну воду отримують великі підприємства регіону, такі як Авдіївський коксохімічний завод і Курахівська ТЕС

Як повідомляло QHA, 8 червня в результаті бойових дій було припинено подачу води з каналу Сіверський Донець Донбас на п'ять фільтрувальних станцій: Червоноармійську, Великоанадольську, дві Маріупольські та Донецьку. Після ремонту, 10 червня, її знову запустили.

ФОТО: інтернет

QHA