КИЇВ (QHA) -

13 листопада Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ виявила заборонену важку техніку терористичних організацій «ЛНР» і «ДНР» у непідконтрольних районах Донбасу, що є порушенням ліній відведення. Про це повідомляється у звіті СММ ОБСЄ.

— 13 листопада у непідконтрольних уряду районах безпілотний літальний міні-апарат (БПЛА) СММ виявив 14 самохідних гаубиць (2С1 «Гвоздика»), 14 буксируваних гаубиць (Д-30, 122 мм) і 6 протитанкових гармат (МТ-12 «Рапіра», 100 мм) в районі сел. Шимшинівка (27 км на північний захід від Луганська), перебування яких там є порушенням ліній відведення, сказано у повідомленні.

Крім цього, БПЛА СММ за лінією відведення зафіксував 44 бойові машини піхоти, 17 бронетранспортерів, 8 бойових машин, 6 зенітних ракетних комплексів, близько 60 вантажівок військового типу і близько 100 чоловік в одязі військового типу.

14 листопада БПЛА СММ виявив 30 танків (десять Т-72 і двадцять Т-64) в районі підконтрольного «ЛНР» сел. Мирне (28 км на північний захід від Луганська). В цей же день БПЛА також зафіксував 13 бойових машин піхоти (одинадцять БМП-1 і дві БМП-2) і 3 МТ-ЛБ в тому ж районі, додали у повідомленні.

Раніше QHA повідомляло, що СММ ОБСЄ в Україні побачив майже два десятки реактивних систем залпового вогню «Град», які перебували в районі містечка Кришталевий (колишній Красний Луч) на окупованій Луганщині. Згідно з повідомленням, знаходження РСЗВ «Град» в цьому районі є порушенням ліній відведення, визначених Мінськими домовленостями.

ФОТО: УНІАН

QHA