КИЇВ (QHA) -

Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ зафіксувала понад тисячу вибухів на Донбасі. Про це повідомляється у звіті місії.

— У Донецькій області місія констатувала зростання кількості порушень режиму припинення вогню, зафіксувавши понад 1000 вибухів, у порівнянні з попередньою добою (приблизно 860 вибухів), сказано у повідомленні.

Учасники СММ помітили 11 грудня у Чермалику (Донецька область) пошкоджені об'єкти у житлових районах. У місті Ясинувата зафіксували близько 330 вибухів, в Авдіївці 8, а у Горлівці — 40.

Увечері 10 грудня у підконтрольному урядові м. Світлодарськ спостерігачі чули 280 вибухів. Увечері 10 і в ніч на 11 грудня камера СММ, встановлена ​​в 1 км на північний захід від с. Широкине, зафіксувала 1 вибух невизначеного походження, додали в ОБСЄ.

Однак на Луганському напрямку місія зафіксувала зменшення кількості порушень тиші.

QHA повідомляло, що в зоні проведення АТО на Донбасі під Мар'їнка загинув доброволець ЗСУ, 27-річний житель Миргорода Олександр Зубченко. Зубченко пішов служити до лав ЗСУ навесні 2017 року, служив в Українській добровольчої армії.

QHA