ЛУГАНСЬК (QHA) -

Неподалік від тимчасово окупованого Міусинська Луганської області спостерігачі ОБСЄ виявили військову техніку бойовиків, повідомляє прес-служба місії.

— За лініями відводу, але поза межами виділених місць зберігання озброєння на основі даних повітряного спостереження виявлено наявність 24 танків, 10 самохідних і восьми буксируваних гаубиць, імовірно, недалеко від полігону приблизно в 5 км на південний схід від Міусинська, — сказано в повідомленні.

ОБСЄ також зафіксувала 22 танка і шість зенітно-ракетних комплексів біля Бугаївки.

Як повідомляло QHA, 25 червня цього року СММ ОБСЄ відкрила нову передову патрульну базу (ППБ) у Попасній Луганської області. У той же час наміри СММ відкрити нові ППБ на непідконтрольній уряду території наштовхуються на опір з боку бойовиків, які не пропонують місії необхідних гарантій безпеки. Тому плани відкриття баз у Докучаєвську, Новоазовську, Амвросіївці, Антрациті, Краснодоні вже не один рік залишаються лише планами.

Довідка. Станом на 15 серпня 2017 року у підконтрольних уряду районах працюють сім ППБ СММ ОБСЄ: у Попасній, Волновасі, Покровському (колишньому Красноармійську) і Світлодарську Донецької області, а також у Новоайдарі, Станиці Луганській і Щастя Луганської області (дві останні були тимчасово переміщені). Крім того, три ППБ місії діють у непідконтрольних уряду районах, а саме у Кадіївці (колишньому Стаханові) Луганської області, а також Горлівці та Дебальцевому Донецької області.

ФОТО: інтернет

QHA