КИЇВ (QHA) -

13 листопада в Україну приїде багатонаціональна інспекційна група Сполучених Штатів Америки, до складу якої також входять представники Данії та Канади.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Метою візиту є моніторинг військово-політичної ситуації в центральному та південно-східному регіонах України.

— Такі заходи мають важливе значення в контексті поширення серед держав-учасниць ОБСЄ правдивої та неупередженої інформації про ситуацію в Україні, що сприятиме зусиллям міжнародної спільноти, спрямованим на врегулювання конфлікту, зазначили в управлінні верифікації Генерального штабу ЗС України.

В управлінні також додали, що інспекційна група відвідає військові частини і підрозділи в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

— Американська сторона включила в район інспекції територію Автономної Республіки Крим, що є черговим свідченням невизнання США анексії півострова Російською Федерацією.

QHA повідомляло, що інспекційна група США, що складається з семи спостерігачів, протягом тижня проводила інспекцію в Україні згідно із розділом Х Віденського документа 2011 року «Регіональні заходи» про заходи щодо зміцнення довіри і безпеки (ВД-2011). Група відвідала військові частини і підрозділи ЗСУ в районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

QHA