НОВОАЗОВСЬК (QHA) -

Новоприбулі ненавчені бойовики Донбасу помилково обстріляли дружні передові позиції в районі проведення АТО. Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Стверджується, що підрозділи терористів поповнилися новими кадрами і в Донецьку, і в Луганську. Боойовики, що надійшли на службу, не мають ані необхідного для ведення бойових дій досвіду, ані бажання виконувати службові обов'язки.

Так, у неділю, 14 травня, артилерія мотострілецького полку терористичних військ під час провокаційного обстрілу позицій сил АТО під Авдіївкою помилилася при наведенні і накрила вогнем власні позиції.

Також повідомляється, що у підрозділі бойовиків в Новоазовську вартовий з новоприбулих застрелив одного «товариша по службі» і поранив іншого.

Керівництво підрозділів намагається виставити подію як «атаку ЗСУ» або «нещасний випадок».

Нагадаємо, 22 березня координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук повідомив, що Міністерство оборони Російської Федерації розпорядилося збільшити угруповання бойовиків на Донбасі до 50 тисяч осіб. Росіяни
мають намір поповнити лави терористів за допомогою проведення мобілізаційних заходів на окупованих територіях України. Повістки з «військкоматів» незаконних «республік» вже отримали 10 тисяч жителів «Л/ДНР».

ФОТО: інтернет

QHA