МОСКВА (QHA) -

МНС Росії направило на Донбас 73-ю автоколону з гуманітарною допомогою і вона стала першою з початку цього року, повідомили у прес-службі відомства.

— 73-я колона МНС Росії з гуманітарною допомогою для Донбасу вийшла з Донського рятувального центру МНС у Ростовській області і рухається у напрямку російсько-українського кордону, — заявили у відомстві.

МНС Росії звітує, що «автомобілі везуть понад 400 тонн гуманітарних вантажів, серед яких, в основному, дитячі продуктові набори».

На своєму шляху колона розділиться на дві: одна попрямує до державного кордону на пункт пропуску «Донецьк», друга — «Матвєєв Курган», де всі автомобілі пройдуть митний огляд. Після цього вони поїдуть до Донецька і Луганська.

— За кермом автомобілів досвідчені водії-рятувальники, які за час роботи здійснили десятки гуманітарних операцій у всьому світі, — розповіли в МНС. Також до складу колони входять медики і технічний персонал, готові за необхідності надати в дорозі своєчасну допомогу водіям та співробітникам, які супроводжують вантаж.

Попередня автоколона з гуманітарним вантажем прибула на Донбас 21 грудня. Згідно із затвердженим графіком, черговий конвой повинен відправитися на Донбас у лютому 2018 року.

QHA повідомляло, що у грудні на тимчасово окуповані території Донбасу в складі 16 тентованих вантажiвок прибула колона з написом «Гуманітарна допомога від РФ».

Джерело: «РІА Новини»

QHA