КИЇВ (QHA) -

Медичне управління Національної гвардії України (НГУ) спільно з компанією "Спецкомсервіс" розробило мобільний рентгенівський кабінет.

Про це заявили у прес-службі силового відомства.

— Кабінет призначений для проведення рентгенографічних і флюорографічних досліджень у будь-якому регіоні країни (зокрема, у зоні проведення АТО). Апарат дає можливість проводити реєстрацію зображення у цифровому вигляді, а у разі необхідності — на плівку, причому в різних положеннях пацієнтів, — йдеться у повідомленні.

Протягом жовтня-грудня обстеження вже пройшли підрозділи Західного і Північного оперативно-територіальних об'єднань та військових частин Київського гарнізону.

У прес-службі також зазначили, що придбання даного автономного комплексу викликано відсутністю відповідного обладнання в медичних установах, розташованих в районах виконання завдань підрозділів НГУ, і допоможе вчасно виявляти захворювання та підтримувати здоров'я бійців.

Нагадаємо, раніше Національна гвардія України стала першим українським військовим формуванням, в якому запроваджено інститут капеланства.

QHA