КИЇВ (QHA) -

1 березня військовослужбовці Збройних сил Латвійської Республіки та Національної гвардії України доставили чотири вантажівки з гуманітарною допомогою для жителів прифронтових зон Луганської області. Про це повідомили у прес-службі Нацгвардії України.

— Ми допомагаємо Україні у цей нелегкий час не вперше і не збираємося зупинятися. Допомога і підтримка на війні дуже необхідні. Увесь цей вантаж ми збираємо у Швеції, а потім веземо в Латвію, після чого наші військові його укомплектовують і передають Національній гвардії, а ті, у свою чергу, сім'ям, які цього найбільше потребують, — цитує прес-служба головного капелана Збройних сил Латвійської Республіки Елмарса Мартіньша Плявіньша.

Гумдопомогу з одягом, взуттям, іграшками та домашнім текстилем отримали три населених пункти: Станиця Луганська, Попасна та Новоайдар.

Радник глави Станично-Луганської районної державної адміністрації Наталія Жубренко зазначила, що серед речей є все, що потрібно сім'ям у прифронтових зонах.

— Ми дуже вдячні бійцям Національної гвардії України, які стежать за тим, щоб цю допомогу нашим жителям привезли. Звичайно, Швеції, не залишається осторонь і Латвійська Республіка. Спасибі всім, хто не забуває людей, витрачає час і зусилля, щоб полегшити життя цим сім'ям, — зазначила глава Айдарського Червоного Хреста Наталія Познякова.

У прес-службі додали, що така акція допомоги соціально незахищеним верствам населення Луганщини та Донеччини у 2018 році пройде двічі.

QHA повідомляло, що на КПВВ «Новотроїцьке» зареєстрували три вантажівки з гуманітарною допомогою, які виїхали з української сторони за маршрутом Слов'янськ — Донецьк. Серед вантажу виявили гігієнічні набори вагою понад 10,8 тонн, насоси та трансформатори — понад 6,1 тонн від благодійної організації «Людина у біді».

QHA