КИЇВ (QHA) -

У складі Національної гвардії України ніколи не було окремих підрозділів з практичної боротьби з пияцтвом солдатів, які відбувають службу в зоні АТО, повідомила прес-служба Західного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України у коментарі QHA.

— Рота статутного порядку у Національній гвардії проіснувала менше 3 місяців. Її немає вже більше року. До цієї роти призивали резервістів під час мобілізації, а не п'яних солдатів. І це не була структура, мета якої полягала у витвереженні, повідомили QHA у прес-службі НГУ.

Нагадаємо, вчора, 17 серпня інтернет-ресурс «Русская весна» опублікував інформацію про «створення роти статутного порядку для боротьби з пияцтвом у складі Національної гвардії України».

За інформацією даного пропагандистського видання, «всіх військових із зони проведення АТО, що зловживали алкоголем, збирали у групи і відправляли до міста Золочів Львівської області».

У ротах статутного порядку, за твердженням прокремлівських журналістів, «проводилися навчальні збори військових, що зловживають алкоголем, під час яких капелани, психологи і медики проводили бесіди з солдатами».

QHA