КИЇВ (QHA) -

Генеральний штаб Збройних сил України направляє на спільні російсько-білоруські навчання «Захід-2017», які пройдуть на території Білорусі з 16 по 20 вересня, двох верифікаторів.

Про це повідомила прес-служба Генштабу на своїй сторінці в Фейсбуці.

Спостерігати за навчаннями українських військових запросила білоруська сторона.

— Українська сторона підтверджує факт запрошення представників України для спостереження за ходом військових навчань «Захід-2017», які повинні відбутися на території Республіки Білорусь за участю військ Російської Федерації. На запрошення білоруської сторони в період з 16 по 20 вересня за ходом навчань спостерігатимуть два українських верифікатори, — зазначила прес-службі відомства.

У Генштабі підкреслили, що «відповідно до положень Віденського документа 2011 про заходи зміцнення довіри і безпеки України отримала від Республіки Білорусь офіційне запрошення про участь двох представників Збройних сил України в спостереженні за військовою діяльністю під час проведення етапу практичних дій військ (сил) у рамках спільного стратегічного навчання "Захід-2017» на території Республіки Білорусь в період 16-20.09.2017».

Крім України, запрошення до спостереження за навчаннями «Захід-2017» також отримали Латвія, Литва, Норвегія, Польща, Швеція та Естонія.

Нагадаємо, військові навчання «Захід» Білорусь і Росія проводять кожні два роки почергово на території двох союзних держав.

ФОТО: інтернет

QHA