АНКАРА (QHA) -

Група активістів у Анкарі подала до суду на спецпредставника президента США у справах міжнародної коаліції по боротьбі з ІДІЛ Бретта МакГерка, звинувативши його у спробі порушення конституційного порядку в Туреччині.

Відповідну заяву також направлено в прокуратуру Анкари.

— Втік до Туреччини прес-секретар сирійських демократичних сил (кістяк яких складають бойовики PYD, що є сирійською гілкою терористичної групи PKK) Талал Сіло засвідчив, що так званий спецпредставник президента США у справах міжнародної коаліції по боротьбі з ІДІЛ постачав терористам зброю, надавав їм логістичну та фінансову підтримку, йдеться у заяві активістів, зачитаній Муаммером Полатом.

У заяві наголошується, що плани МакГерка щодо Туреччини приречені на провал.

— Кожен має знати, що мрії кіл, що стоять за Бреттом МакГерком і ватажком терористичного течії FETÖ Фетуллахом Ґюленом, не справдяться. Туреччина відповість на всі ці нападки. Анкара не допустить сепаратистської діяльності на території Туреччини, йдеться у заяві.

Активісти також закликали громадян Туреччини подати до суду на МакГерка та інших осіб.

Раніше QHA повідомляло, що терористична організація "Ісламська держава" (ІДІЛ) агітує своїх спільників провести атаки на різдвяні свята у Великобританії, Німеччині і Франції.

QHA повідомляло, що 21 листопада у Німеччині затримали групу сирійців, яких підозрюють у плануванні терористичного акту. Підозрюваних у віці від 20 до 28 років затримали ув Касселі, Ганновері та Лейпцигу. Близько 500 поліцейських обшукали вісім квартир у ході розслідування.

QHA