ПХЕНЧХАН (QHA) -

Організатори зимової Олімпіади у південнокорейському Пхенчхані заявили, що на систему Ігор під час церемонії відкриття вчинили кібератаку.

Системи Ігор, такі як інтернет та телевізійні послуги, постраждали від злому. Організатори відзначили, що вони не скомпрометували якусь критичну частину їхніх операцій.

— Підтримка безпечних операцій — наша мета. Ми не збираємося коментувати цю проблему. Це те, з чим ми маємо справу. Ми стежимо за тим, щоб наші системи були в безпеці, і вони безпечні, — повідомив представник Міжнародного олімпійського комітету (МОК) Марк Адамс.

Нагадаємо, 9 лютого, у місті Пхенчхан (Республіка Корея), який розташований в горах Тхебек у 130 кілометрах на схід від столиці країни Сеула, стартувала урочиста церемонія відкриття ХХIII зимових Олімпійських ігор. У «Параді націй» на 35-тисячному стадіоні столиці Ігор — 2018 візьмуть участь атлети з 92-х країн.

Відзначимо, ігри у Пхенчхані триватимуть з 9 — 25 лютого. Змагання відбудуться у 15 зимових видах спорту. З розкладом змагань можна ознайомитися тут.

Джерело: Reuters

QHA