ТОЛЬЯТТІ (QHA) -

На судноремонтному заводі в Тольятті Самарської області в Росії спростували інформацію про те, що один із його робочих є українським шпигуном.

На підприємстві заяви російських спецслужб про те, що там працював український шпигун, вважають смішними.

— Це навіть смішно. Ми про це чули в новинах, але відомостей про жодних шпигунів, які працювали тут, у нас немає, — повідомили на підприємстві.

Нагадаємо, раніше російські ЗМІ повідомляли, що у Тольятті затримали українця, працівника судноремонтного заводу Сергія Сотникова, нібито завербованого Службою безпеки України для збору відомостей про підприємство.

Відзначається, що оскільки Сотников не завдав шкоди безпеці Росії, його не судитимуть за статтею "Шпигунство", а лише депортують на батьківщину.

Нагадаємо, раніше QHA писало, що співробітники військової контррозвідки затримали в Севастополі службовця Чорноморського флоту, колишнього флотського офіцера, за підозрою в шпигунстві на користь сусідньої держави.

Про це повідомило джерело у "силових структурах міста". За його словами, зараз затриманий перебуває в ізоляторі. Відносно нього ведеться розслідування.

Джерело: РИА

QHA