ЛЬВІВ (QHA) -

На базі однієї з навчальних військових частин 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулося нагородження учасників змагань серед розвідувальних підрозділів ЗС України, повідомляє Міністерство оборони України.

У змаганнях брали участь близько 80 учасників з команд підрозділів Сухопутних військ, Військово-морських сил і ВДВ ЗС України.

За словами організаторів, розвідники до останнього моменту тримали в напрузі суддівський колектив і в кожній номінації намагалися усунути конкурентів у заліковій таблиці. Втім, перемога і право називатися найкращим розвідувальним взводом Збройних Сил України у 2017 році дісталася розвідувальному взводу Військової академії (м. Одеса). Друге місце на п'єдесталі пошани дісталося розвідникам 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ВДВ ЗС України. Третіми стали бійці розвідвзводу окремого розвідувального батальйону ОК «Південь» Сухопутних військ ЗС України.

Слід зазначити, що крім почесних кубків і грамот, взводи-переможці отримали грошові сертифікати. За I місце  —50 000 гривень, за друге місце  —25 000 гривень і за IIІ місце — 10 000.

— Передовий досвід кожної групи відзначений і буде врахований у програмі майбутньої підготовки розвідників, — зазначив начальник Управління розвідки -— заступник начальника штабу Командування Сухопутних військ ЗС України полковник Микола Постольник.

Додамо, що окрім призових місць, були і заохочувальні нагороди. Тому в номінації «Кращий корегувальник вогню» нагороджений кубком та грамотою розвідувальний взвод окремого розвідувального батальйону.

А кубок, грамоту і сертифікат «За волю до перемоги під час проведення змагань» отримали розвідники окремої танкової бригади ОК «Схід» Сухопутних військ ЗС України.

Як повідомляло раніше QHA, японський художник зобразив українських воїнів у стилі аніме.

ФОТО: інтернет

QHA