КИЇВ (QHA) -

Україна посилила контроль за повітряним простором на кордонах у відповідь на заяву Міноборони РФ про несподівану перевірку боєздатності своїх військ біля українських кордонів і передислокації підрозділів до окупованого Криму. Про це повідомив прес-секретар Міноборони України з питань АТО Андрій Лисак на брифінгу.

— Реакція українського військового відомства адекватна. Ми уважно спостерігаємо за перекиданням військ. Посилено контроль за повітряним простором, контроль на кордонах і всіма можливими засобами ми спостерігаємо за тим, щоб ті навчання не переросли на акт агресії, сказав він.

За його словами, всі, хто зараз перебуває на передовій, а також охороняють державний кордон України, переведені у відповідний стан готовності.

— Країна агресор не полишає спроб залякати як Україну, так і західних партнерів, і несподівані тренування Росія проводить постійно, — зазначив прес-секретар Міноборони.

Як повідомляло QHA, Міністерство оборони Росії повідомило про раптову перевірку військ біля кордону з Україною і передислокацію підрозділів на територію анексованого Криму.

ФОТО: інтернет

QHA