КИЇВ (QHA) -

23 березня близько 22:45 у Харківській області над військовою частиною помітили безпілотний літальний апарат (БПЛА). Про це повідомили у прес-службі командування Повітряних сил Збройних сил України.

У прес-службі відзначили, що БПЛА зафіксував внутрішній патруль військової частини.

— Одразу був організований пошук літального апарату силами патруля і чергового підрозділу. БПЛА та його власники були виявлені і передані до правоохоронних органів, — йдеться у повідомленні.

У зв'язку із ситуацією, що склалася, командування Повітряних сил закликало громадян утриматися від спроб проникнення на території військових частин.

— Використання безпілотних літальних апаратів — різного виду безпілотників — над військовими частинами, базами, складами і арсеналами буде вважатися порушенням, прирівняним до спроби проникнення на територію військового об'єкту. Тому будуть збиватися без попередження над об'єктами або на підльоті до них, — наголошується у повідомленні.

QHA повідомляло, що у Херсоні співробітники СБУ затримали громадян, які намагалися запустити квадрокоптер над військовою частиною. СБУ та військовослужбовці Збройних сил України вилучили безпілотник на території військової частини.

QHA