ОДЕСА (QHA) -

Активна фаза «Sea Breeze-2017» триває. Зараз відпрацьовується чотириденний практичний етап навчань у морі, в яких беруть участь понад 30 військових кораблів США, України, Грузії та Туреччини.

Вчора, 19 липня, десантно-штурмовий підрозділ під прикриттям авіації здійснив поромну переправу через Дністровський лиман. Десантна операція здійснювалася під прикриттям однієї з корабельних тактичних груп міжнародних маневрів.

На фото: середній десантний корабель «Юрій Олефіренко» доставив багатонаціональний підрозділ морської піхоти до району річки Дунай.

Паралельно морські піхотинці ВМС України, Сполучених Штатів Америки та Туреччини здійснили висадку з турецького десантного корабля «TCG Karamurselbey» і приступили до виконання поставлених багатонаціональним штабом завдань.

На фото: висадка морської піхоти США у Миколаївській області під час навчань «Сі Бриз-2017», Україна, 19 липня 2017 року.

У рамках навчань «Sea Breeze-2017» військові вже відпрацювали тактичні проходи літальних апаратів. У польотах взяли участь літальні апарати Військово-Морських, Повітряних Сил та Сухопутних військ Збройних сил України, Державної прикордонної служби України та ВМС США. Також відпрацьована імітація виконання ураження наземних цілей зі складних видів маневрів літаком МіГ-29, евакуація потерпілого на вертольоті Ка-27, десантування морських піхотинців і рятувальної парашутно-десантної групи.

Нагадаємо, що українсько-американські навчання «Sea Breeze-2017» в Україні проходить з 10 по 23 липня 2017 року в Одеській і Миколаївській областях, а також у північно-західній частині Чорного моря. Всього у навчаннях беруть участь 16 країн.

ФОТО: інтернет

QHA