КИЇВ (QHA) -

На блокпосту у Волновасі поліція затримала "генерал-майора" так званого "регіонального козачого об'єднання "ДНР", повідомляє прес-служба ГУ НП у Донецькій області.

При собі у 66-річного місцевого жителя було виявлене посвідчення "отамана" "ДНР", а також "дозвіл" на носіння шашки, кинджала і нагайки.

Він повідомив правоохоронцям, що у 2011 році почав керувати "козачим полком" із 90 осіб. Під час окупації Донецька у 2014 році "козаки" приєдналися до бойовиків терористичного угрупування "ДНР". В обов'язки "полку" входила охорона "кордонів" і патрулювання окупованої території. Крім того, "отаман" займався пропагандою на користь керівництва терористичної "республіки".

Поліція зареєструвала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 256 (сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності) Кримінального кодексу, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п'яти років.

Раніше QHA повідомлялося, що 3 червня українські прикордонники у пункті пропуску "Гоптівка" затримали ймовірного бойовика терористичного угрупування "ДНР".

При собі у затриманого були внутрішні український і російський паспорти, фотографії із зображенням бойовиків і наруги над державними символами України, а також ноутбук із відео розстрілу українських військовослужбовців.

ФОТО: інтернет

QHA