ДОНЕЦЬК (QHA) -

У Донецькій області співробітники Служби безпеки України (СБУ) виявили схованку з боєприпасами бойовиків, які призначалися для організації терактів «ДНР» проти мирного населення.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

— У Донецькій області співробітники Служби безпеки України виявили дві схованки з боєприпасами і вибуховими пристроями бойовиків, сказано у повідомленні.

У Мар'їнському районі правоохоронці вилучили 4,5 тисячі снарядів калібру 23 міліметра.

Друга схованка була у шахті у Волноваському районі, де співробітники СБУ вилучили понад 3 тисячі патронів калібру 5,45 міліметрів, десять запалів до протитанкових мін, дванадцять гранат Ф-1, РГД-5, РПГ-18, РПГ-2 і десять гранатометних пострілів ВОГ.

— За інформацією спецслужб, вилучені з однієї схованки боєприпаси призначалися для організації терактів диверсійними групами терористів ДНР проти мирного населення, зазначили у прес-службі.

Раніше QHA повідомляло, що співробітники Київської місцевої прокуратури №6 спільно з Печерським управлінням поліції ГУ НП столиці та ГУ Служби безпеки у Києві і Київській області провели операцію з виявлення підпільної бази з виробництва і реалізації зброї, а також припинили діяльність злочинної групи, яка спеціалізувалася на незаконному виготовленні та збуті вогнепальної зброї та боєприпасів. Злочинці зберігали виготовлену зброю на території гаражного кооперативу у Києво-Святошинському районі.

ФОТО: СБУ

QHA