КИЇВ (QHA) -

У Донецькій області обстріляли Донецьку фільтрувальну станцію (ДФС), у результаті чого пробито бетонні перекриття. Про це повідомили у прес-центрі Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України у Twitter.

— У результаті обстрілу Донецької фільтрувальної станції пошкоджені бетонні загородження і приміщення фільтрів — пробито бетонні перекриття. Персонал переховувався у бомбосховищі, — йдеться у повідомленні.

У прес-центрі зазначили, що роботу станції відновили і тепер вона працює у штатному режимі.

Нагадаємо, під час чергового вечірнього бою поблизу Донецької фільтрувальної станції один зі снарядів влучив у будівлю, на якій встановлена ​​камера спостереження СММ ОБСЄ.

Донецька фільтрувальна станція, розташована майже на лінії зіткнення і не контролюється урядом, вона є об'єктом критично важливої ​​інфраструктури, забезпечує водою близько 400 000 жителів Донеччини з обох сторін лінії зіткнення. Окрім того, ДФС вважається екологічно небезпечним об'єктом, незважаючи на те, що в процесі обробки води використовується хлор, ємності з яким зберігаються на території ДФС.

QHA