ДОНЕЦЬК (QHA) -

На окупованих територіях Донбасу зросла кількість злочинів, які скоюють військові Російської Федерації.

Про це на брифінгу повідомив речник Міністерства оборони України з питань АТО Андрій Лисенко.

— На окупованих територіях Донецької та Луганської областей спостерігається загострення суспільно-політичної обстановки в результаті різкого збільшення кількості злочинів та протиправних дій, скоєних російськими військовослужбовцями, — зазначив він.

Так, за його словами, у Донецьку пройшла нарада з командуванням окупаційних військ і місцевих терористичних організацій з питання зростання кількості правопорушень.

Лисенко навів кілька прикладів події, серед яких був наїзд заступника командира однієї з «військових частин» на мирного жителя. Також він розповів про бойовика, який, перебуваючи у нетверезому стані, до смерті побив свою дружину на тлі побутової сварки.

QHA повідомляло, що співробітники Служби безпеки України спільно з поліцейськими затримали в Покровському районі Донецької області диверсанта терористичної організації «ДНР» у той момент, коли диверсант мінував об'єкт інфраструктури. Правоохоронні органи заявляють, що представники так званого «МГБ ДНР» отримали наказ від кураторів з розвідувального управління Генштабу Міністерства оборони РФ про проведення терористичного акту.

Джерело: РБК-Україна

QHA