ГОРЛІВКА (QHA) -

Відбулася перестрілка між двома підрозділами терористичного угрупування «ДНР», в результаті чого двоє бойовиків загинули, ще троє отримали поранення. Про це повідомили з Головного управління розвідки Міноборони України.

— У 3-й окремій мотострілковій бригаді (Горлівка) в результаті перестрілки між двома підрозділами вбито двох і поранено трьох військовослужбовців, ідеться в повідомленні ГУР.

Крім того, в іншому підрозділі сталася бійка п'яних терористів з використанням холодної зброї, в результаті чого було вбито одну людину, двоє отримали поранення.

У 9-му окремому штурмовому мотострелковом полку морської піхоти (Новоазовськ) під час вживання алкогольних напоїв виникла сварка між військовослужбовцями, яка переросла в бійку з використанням холодної зброї. Один військовослужбовець убитий, ще двоє поранені, відзначили в ГУР.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, на захопленій території Донбасу серед військовослужбовців 4-ї окремої мотострілкової бригади «ЛНР» наростають панічні настрої через витік прихованої командуванням інформації про бойові втрати терористів. Так, стало відомо, що в свідоцтвах про смерть убитих бойовиків вказують, що вона наступила «в результаті отримання виробничих травм в повсякденній діяльності».

ФОТО: інтернет

QHA