КИЇВ (QHA) -

На Донбас через контрольно-пропускний пункт «Новотроїцьке» прибули 8 вантажівок з гуманітарною допомогою від благодійної організації «Людина в біді» і 28 вантажівок від Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Про це повідомили у прес-службі Державної прикордонної служби України.

У прес-службі відзначили, що вісім вантажівок, які прямували за маршрутом Слов'янськ — Донецьк, привезли будівельні матеріали й техніку для водопостачання

— Ще 28 вантажівок з Києва з 45 тоннами гігієнічних наборів, продуктовими наборами загальною вагою 286 тонн, будівельними матеріалами загальною вагою 96 тонн, 60 тоннами сульфату алюмінію, товарами медичного призначення та постільною білизною від Міжнародного Комітету Червоного Хреста перетнули лінію розмежування на КПВВ і попрямували в Донецьк, — йдеться у повідомленні.

QHA повідомляло, що Всесвітня продовольча програма WFP припиняє продовольчу допомогу на Донбасі. З початком програми в Україні з листопада 2014 року по червень 2017 року WFP надала продовольчу допомогу 970 тисячам осіб, які були більш уразливими і мали найбільші проблеми із забезпеченням продовольством в охоплених конфліктом регіонах Донецької і Луганської областей.

QHA