КИЇВ (QHA) -

На тимчасово окуповані території Донбасу у складі 16 тентованих вантажiвок прибула колона з написом «Гуманітарна допомога від РФ». Про це повідомляється у звіті місії ОБСЄ.

— У Донецькій та Луганській областях Місія зафіксувала кілька колон вантажівок, на бортах яких були написи російською мовою «Гуманітарна допомога від Російської Федерації», сказано у повідомленні.

У Місії зазначили, що колону супроводжували 7 автомобілів.

Члени патруля Місії бачили автоколону у складі 16 тентованих вантажiвок білого кольору (п'ять з військовими номерними знаками Російської Федерації на чорному тлі, а решта з цивільними номерними знаками Російської Федерації на білому тлі), яка рухалася автодорогою M04 в північно-західному напрямку. Колону супроводжували принаймні 3 автомобілі (білого кольору з помаранчевими смугами на бортах) з увімкненими синіми проблисковими маячками, а також 3 автомобілі біло-синього кольору і машина швидкої допомоги.

Місію ОБСЄ також не пропустили на південну околицю Луганська.

Коли спостерігачі спробували пройти на територію комплексу, двоє озброєних члена «ЛНР» в одязі, на якому був напис «міліція ЛНР» російською мовою, не пропустили їх, заявивши, що доступ СММ буде надано тільки з дозволу інших членів «ЛНР».

QHA повідомляло, що Росія готується відправити на Донбас черговий «гуманітарний конвой». Заступник голови Вищої ради Загальноросійської громадської організації «Російський союз рятувальників» Сергій Щетинін заявив, що в конвої нібито будуть дитячі новорічні подарунки. За його словами, всього подарунків буде 3,5 тисячі.

QHA