КИЇВ (QHA) -

Співробітники Служби безпеки України (СБУ) спільно з поліцією у Дніпропетровській області затримали бойовика угрупування «Схід», яке діє на окупованих територіях Донецької області. Про це повідомив прес-центр СБУ у Facebook.

У поліції зазначили, що житель Донецької області навесні 2015 приєднався до терористичного угрупування «Схід».

— Уже в червні того ж року чоловік розчарувався в «ідеалах молодої республіки» і залишив бойовиків. Довгий час він переховувався у родичів на території Покровського району Дніпропетровської області, де і був затриманий оперативниками спецслужби, — йдеться у повідомленні.

За даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 260 (створення непередбачених законом воєнізованих або збройних формувань або участь у їхній діяльності) Кримінального кодексу України. Підозрюваному загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі.

QHA повідомляло, що співробітники Національної гвардії України затримали у Донецькій області бойовика терористичного угрупування, жителя Донецька. Бойовика затримали і передали до Вугледарського відділку поліції Головного управління Національної поліції у Донецькій області.

QHA