КИЇВ (QHA) -

На британському острові Гернсі (протока Ла-Манш) в автомобілі спалили громадянина Латвії Міка Альпса, який воював у складі 8-го батальйону Української Добровольчої Армії.

Про це повідомили на сторінці батальйону у Facebook.

— Є втрати ... У центрі Європи — на островах Британії Гернсі сталося вбивство бійця 8-го окремого батальйону Українські Добровольчої Армії побратима Міка Альпса, який був добровольцем у складі батальйону протягом останніх двох років. Катували, вбили, прив'язали і спалили в машині, яку Мік віз для військових потреб батальйону, — йдеться у повідомленні.

У батальйоні відзначили, що Альпсу «погрожували за його участь в україно-московській війні». Підкреслюється, що «сицилійська мафія — дитячий садок порівняно з тими методами, які використовує Кремль для реалізації своїх імперських цілей. Для них немає різниці де вбивати — або на сході України, або у центрі Європи. І вони не зупиняться».

Відзначимо, автомобіль повністю згорів до того, як прибули пожежники.

Нагадаємо, за минулу добу підрозділи російських бойовиків на Донбасі зробили шість обстрілів позицій ЗСУ. Один військовослужбовець отримав бойову травму.

QHA