КИЇВ (QHA) -

Міністерство закордонних справ України висловило протест Росії у зв'язку з незаконним в'їздом в нашу країну чергового «гуманітарного конвою».

Про це йдеться в заяві відомства.

— МЗС України заявило офіційний протест російській стороні у зв’язку з черговим вчиненням нею міжнародно-правових діянь проти державного суверенітету і державної цілісності України, — наголошується в заяві.

У МЗС також підкреслили, що, з огляду на порушення Росією законодавства України, умов і модальностей, раніше узгоджених між Україною, РФ і МКЧХ, українська сторона не надала офіційної згоди на ввезення «гумконвою».

Відсутність законних підстав унеможливило передбачене законодавством його («гумконвою») обов'язкове оформлення представниками прикордонних і митних органів України.

Нагадаємо, 27 липня стало відомо, що Росія направила на окупований Донбас 67-му за рахунком автоколону нібито з гуманітарною допомогою.

Росіяни відмовляються надавати Україні інформацію про зміст вантажу. При цьому неодноразово повідомлялося, що він не відповідає тому, що заявляла РФ.

ФОТО: інтернет

QHA