СЄВЄРОДОНЕЦЬК (QHA) -

До Сєвєродонецька Луганської області доправлене тіло полковника спецназу Національної гвардії України Олександра Бойка, убитого в бою під Попасною 3 червня 2017 року, повідомив директор департаменту комунікації українського МВС Артем Шевченко на своїй сторінці у Twitter 12 серпня.

— Після довгих пошуків тіло убитого 3 червня в бою під Попасною полковника спецназу Нацгвардії Олександра Бойка доправлене у Сєвєродонецьк, — написав Артем Шевченко.

За інформацією ЗМІ, командир розвідгрупи одного з полків Нацгвардії, 35-річний Олександр Бойко загинув на початку червня 2017 року під час виконання бойового завдання в Луганській області, проте його тіло знайдене не було, і офіцер вважався зниклим безвісти.

«Центр журналістських розслідувань» з посиланням на прес-службу Нацгвардії повідомляв, що підполковник Бойко 3 червня зник безвісти і за непідтвердженими даними утримується одним з терористичних підрозділів ОРДЛО.

Дружина бійця Нацгвардії Світлана на своїй сторінці у Facebook писала, що вимагає від командування НГУ і міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова інформацію про долю її чоловіка, але поки не отримала відповіді.

ФОТО: інтернет

QHA