ДОНЕЦЬК (QHA) -

Представники російських окупаційних військ на Донбасі у стані алкогольного сп'яніння все частіше завдають шкоди місцевому населенню.

Про це сказано у повідомленні Головного управління розвідки Міноборони України.

У розвідці констатують, що зловживати алкоголем бойовики починають через відсутність мотивації, незадовільні умови несення служби, відсутність фінансового і матеріального забезпечення.

— 19 червень відбулися зіткнення між військовослужбовцями російських окупаційних військ, які, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, намагалися демонтувати вежу високовольтної лінії електропостачання, і місцевими жителями, які намагалися не допустити мародерства. Отримавши відсіч, злочинці відкрили вогонь зі стрілецької зброї.

Зазначається, що в той же день один з бойовиків на легковому автомобілі у стані алкогольного сп'яніння і без водійських прав збив мотоцикліста.

— Потерпілий мотоцикліст отримав важкі травми. Командування військової частини намагається приховати причетність злочинця до російських окупаційних військ шляхом його звільнення заднім числом.

Як повідомляло QHA, російське командування на окупованому Донбасі відкрило вогонь по бойовиках, які відмовилися виконувати накази керівництва.

ФОТО: інтернет

QHA