ЛУГАНСЬК (QHA) -

Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки і співробітництва в Європі (СММ ОБСЄ) заявляє, що помітила 13 реактивних систем залпового вогню «Град» на окупованій території Луганської області, сказано в звіті місії за 18 травня станом на 19:30.

— 16 травня в непідконтрольних уряду районах безпілотний літальний міні-апарат (БМЛА) СММ виявив місцезнаходження 13 реактивних систем залпового вогню (БМ-21 «Град», 122 мм) неподалік м. Хрустальне (кол. Красний Луч, 54 км на північний захід від Луганська), розміщення там яких є порушенням відповідних ліній відведення.

Також у звіті наголошується, що спостерігачі помітили свіжі сліди, за їхньою оцінкою, залишені танками, в зоні безпеки, де озброєння бути не повинно.

17 травня біля підконтрольного «ДНР» м. Макіївка (12 км на північний схід від Донецька) спостерігачі бачили шість пар свіжих слідів, за їхніми оцінками, від танків (Т-72 ​​і Т-64).

Нагадаємо, 17 травня бойовики так званої «ДНР» у районі Докучаєвська кинули в бік патруля Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ димову гранату.

ФОТО: інтернет

QHA