ДОНЕЦЬК (QHA) -

Станом на 6-у годину ранку в зоні проведення АТО жоден український воїн в результаті ворожих обстрілів за минулу добу не постраждав, йдеться у повідомленні прес-центру штабу АТО.

Російсько-терористичні бандформування продовжують порушувати домовленості про незастосування зброї. Втім, ситуація в районі проведення АТО у порівнянні з попередньою добою покращилася і поступово стабілізується.

— Про це свідчить не тільки кількість скоєних вчора бойовиками збройних провокацій, а й характер зброї противника і щільність самих обстрілів. Упродовж минулої доби окупанти 15 разів відкривали вогонь по позиціях українських захисників, при цьому артилерії чи іншого забороненого Мінськими угодами озброєння бандити не застосовували, йдеться у повідомленні.

Так, на Приморському напрямку противник вчора відкривав вогонь по оборонних укріпленнях українських солдатів сім разів.

На Донецькому напрямку незаконні збройні формування відкривали вогонь з гранатометів різних модифікацій, великокаліберних кулеметів, іноді — з озброєння БМП. Всього на цьому напрямі протягом минулої доби противник порушував режим припинення вогню шість разів.

На Луганському напрямку підрозділи російсько-терористичних військ порушували «тишу» лише двічі.

ФОТО: Інтернет

QHA