МОСКВА (QHA) -

Міноборони Росії спростувало інформацію, що з'явилася недавно інформацію про те, що полонений на Донбасі громадянин РФ Віктор Агєєв є російським військовослужбовцям.

Кілька днів тому ЗМІ повідомили, що Агєєв був у групі бойовиків «ЛНР», яких українські солдати взяли в полон під селом Жолобок.

— Віктор Агєєв ніколи не проходив військову службу за контрактом у збройних силах РФ. Згідно з обліковими даними Міноборони Росії, Агєєв проходив строкову службу у Збройних силах РФ, після якої ще у травні 2016 року звільнився у встановленому порядку в запас,  зазначили в російському оборонному відомстві.

Більше того, повідомлення про те, що Агєєв служив у російській армії за контрактом, у Міноборони РФ назвали »вигадкою українських пропагандистів».

— На сторінці номер 2 військового квитка Агєєва є відповідний запис про те, що даний громадянин звільнений в запас у травні 2016 року. Також у військовому квитку був би запис про надходження Агєєва на військову службу за контрактом до Збройних сил РФ, який українські спецслужби через незнання не встигли намалювати, — заявила російська сторона.

Росіяни вважають, що нібито з цієї причини «українські пропагандисти не стали публікувати фотографії інших сторінок військового квитка, а вчергове використовували дилетантів з «Бі-бі-сі» для поширення фейкових «викриттів».

Раніше українські військові розповіли подробиці бою під Жолобком, в якому були взяті в полон бойовики «ЛНР».

ФОТО: інтернет

QHA