КИЇВ (QHA) -

Сьогодні, 12 березня, Міністерство інформаційної політики України підготувало новий перелік сайтів, які відомство пропонує заборонити в країні.

До нового переліку сайтів, які містять інформацію, заборонену до поширення нормами українського законодавства, увійшов 21 ресурс.

Пропонується заборона: dan-news.info, admin-gorlovka.ru, dnr24.su, gorlovka.today, golospravdy.com, s-narodom.ru, politnavigator.net, riafan.ru, dnr-hotline.ru, genocid.net , miaistok.su, dnr24.com, republic-tv.ru, ruskline.ru, dnipress.com, kianews24.ru, c-eho.info, crimea.ria.ru, c-inform.info, komtv.org і gazetacrimea.ru.

У Мінінформполітики назвали причини, за якими слід заборонити ці сайти в Україні: ч. 2 ст. 190 Кримінального кодексу (публічний заклик до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій).

Нагадаємо, 15 травня президент України Петро Порошенко своїм указом ввів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» щодо низки російських компаній. Відповідно до указа, терміном на три роки мають бути заблоковані активи російських сайтів «ВКонтактє», «Однокласники», «Мейл.ру» і «Яндекс», а інтернет-провайдерам заборонено надавати доступ до вказаних ресурсів.

Джерело: Інтерфакс-Україна

QHA