ВАШИНГТОН (QHA) -

Збройні сили Міжнародної коаліції в Іраку та Сирії знищили чотирьох лідерів терористичної організації «Ісламська держава» (ІДІЛ). Про це повідомили в Міністерстві оборони США.

— Усунення цих ключових терористів порушує діяльність інженерних військ ІДІЛ та їхню здатність набирати і навчати терористів. Це також зменшує їхню здатність планувати і проводити терористичні атаки як у Сирії, так і в Іраку, і за кордоном, — сказано в повідомленні.

У Міноборони також зазначили, що лідерів знищили у результаті авіаударів. Ними були: Юсуф Демір (офіційний представник ЗМІ ІДІЛ), Омер Демір (координатор зовнішніх операцій ІДІЛ), Абу Язін (старший лідер ІДІЛ), Абдулла Хаджоу (координатор зовнішніх вербувань).

Раніше QHA повідомляло, що в Анкарі поліція затримала 101 передбачуваного бойовика ІДІЛ. Затримання відбулися в ході спецоперації в турецькій столиці. У ранкових рейдах за 250 адресами в Анкарі брали участь майже 1500 офіцерів підрозділів антитерористичних і розвідувальних служб Туреччини. Попередньо були видані ордери на арешти 144 підозрюваних у тероризмі.

ФОТО: Reurtes

QHA