БАРНАУЛ (QHA) -

Мати затриманого на Донбасі військовослужбовця РФ Віктора Агєєва звернулася до президента України Петра Порошенка з проханням відпустити її сина.

Відеозвернення Світлани Агеєвої опублікувала російська «Новая газета».

— Мене запитують, як же могло так статися, що сталося непоправне з ним, як він потрапив туди (на Схід України — ред.). Але я можу сказати одне — що у сім'ї обговорювалася служба за контрактом. Я сама в невіданні досі, досі не можу зрозуміти, як сталося, хто так вплинув на мою дитину, що він опинився у тих місцях (на Донбасі — ред.)?

Агєєва попросила у Петра Порошенка помилувати її сина.

— Пане президенте, ще я хочу сказати, що готова особисто поїхати до України і взяти участь у переговорах з обміну. Сподіваюсь, що Ви візьмете участь у долі мого сина, і я вам за це заздалегідь вдячна.

Як повідомлялося раніше QHA, Віктор Агєєв був затриманий українськими військовослужбовцями у Луганській області. У даний час він утримується в СІЗО у Старобільську.

Міноборони РФ спростовує інформацію про затримання свого військового, заявляючи, що Агєєв дійсно служив у ЗС РФ, але в минулому році звільнився в запас і на службу за контрактом не поступав.

ФОТО: Нова газета

QHA