ЛЬВІВ (QHA) -

SenStone спочатку записує голос, а потім перетворює його на текст і зберігає на мобільному телефоні. Після цього нотатки організовуються за ключовими словами, локацією і часом.

З 7 лютого на платформі Kickstarter стартував збір коштів для розвитку стартапу і запуску масового виробництва такого пристрою. Менше ніж за добу авторам ідеї вдалося зібрати майже 35 тисяч доларів з необхідних 50 тисяч.

Співзасновник стартапу Маркіян Мацех розповів, що після завершення збору коштів буде потрібно півроку, щоб виготовити SenStone і випустити у продаж. Покупці зможуть замовити пристрій на сайті і отримати його протягом декількох днів або тижнів. Попередньо планується, що гаджет буде коштувати 145 доларів, але після запуску масового виробництва ціна може знизитися.

— Це дуже зручний інструмент для людей, у яких багато ідей і думок, і вони не знають, як із ними впоратися. З нашим пристроєм це швидко: натиснув кнопку, щось сказав і це вже збереглося в телефоні як текст. Його потім легко знайти і використовувати, зазначив Маркіян Мацех.

ФОТО: інтернет

QHA