ЛУГАНСЬК (QHA) -

Так званий виконуючий обов'язки міністра закордонних справ терористичної організації «ЛНР» Владислав Дейнего заявив, що пропозиція Державного департаменту США розмістити миротворців ООН на всій території Донбасу означатиме оголошення війни.

— Будь-які спроби просувати збройні сили на територію іншої держави це називається «оголошення війни». Вони хочуть оголосити війну? Вони її отримають, заявив Дейнего.

Дейнего також не виключив право Держдепартаменту США розпоряджатися контингентом миротворців ООН, оскільки «вони його фінансують».

Яке відношення Держдеп має до ЛНР і Росії? Хто їм давав право голосу у цьому питанні? Чому не на Місяці, чому не на кордоні Австрії з Австралією, які вони постійно плутають? обурився Дейнего.

Віце-прем'єр-міністр України Іванна Климпуш-Цинцадзе раніше заявляла, що США готові підтримати фінансування миротворців ООН на Донбасі всупереч намірам адміністрації Дональда Трампа істотно скоротити внески в ООН.

Президент України Петро Порошенко сподівається, що українська ініціатива про миротворців на Донбасі знайде підтримку в ООН.

Джерело: РБК-Україна

QHA