АНКАРА (QHA) -

Колишній голова Молодіжної комісії Генерального центру Товариства взаємодопомоги і культури кримських татар у Туреччині, кримськотатарський вчений Фетхі Куртій Шахін був удостоєний премії «Дисертація року» від дослідницького та освітнього фонду Близькосхідного технічного університету.

Дана премія вручається за роботи, які були завершені попереднього навчального року на будь-якому з факультетів університету. Експертами рекомендуються кращі дипломні роботи, які нагороджуються за рішенням журі Фонду.

Фетхі Куртій Шахін крім того, що з жовтня 2016 року розпочав викладати аспірантам, продовжив роботу як молодший науковий співробітник на відділенні євразійських досліджень Інституту соціальних наук при Близькосхідному технічному університеті. Премії була удостоєна його дипломна робота на тему «Вплив кримськотатарської нації та Євромайдану на становлення української нації: Зміни після подій 2014 року», яка була підготовлена ​​під керівництвом турецького професора Айшегюля Айдингюна.

Фонд, який функціонує з 12 січня 1981 року, щороку вручає різні премії вченим і дослідникам з турецьких вищих навчальних закладів.

Команда агентства QHA бажає панові Шахіну успіхів у подальшій науковій і викладацькій діяльності!

QHA