СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Глава колабораційного уряду Криму Сергій Аксенов підписав розпорядження про укладення державного контракту на поставку стаціонарних металодетекторів для бойовиків так званої самооборони.

Про це йдеться у документі, розміщеному на офіційному порталі колаборантів.

— Дозволити заступнику голови Ради міністрів Республіки Крим Михайличенку І.М. підписати від імені Республіки Крим контракт на поставку стаціонарних металодетекторів, сказано у документі.

Також наголошується, що уповноваженим одержувачем стаціонарних металодетекторів визначено так званий «Кримський республіканський штаб народного ополчення народної дружини Криму».

Зазначимо, у лютому-березні 2014 року саме ці так звані дружинники організовували підтримку російським окупантам, допомагали блокувати українські військові частини, били українських активістів і займалися незаконним доглядом українських громадян у Криму і на поїздах, що йдуть з материкової частини України. Після захоплення Криму ці бойовики стали особистою гвардією кримських олігархів-колаборантів, вони займаються залякуванням українських громадян Криму і "віджиманням" бізнесу в інтересах колаборантів і окупантів.

QHA