АФРІН (QHA) -

Журналісти інформагентства «Анадолу» показали сірійське місто Афрін з борту літака. Місто все ще контролюється терористами PKK і PYD, а також ІДІЛ.

За повідомленням журналістів, турецькі війська підійшли до Афріну з південно-східного напрямку на відстань 1,5 кілометра, а з південного — на 3,5 кілометра.

Після того, як підрозділи Збройних сил Туреччини та Сирійської визвольної армії подолають цю відстань, розпочнеться операція зі звільнення міста Афрін від терористів.

— Напередодні від терористів в Афріні було очищено 18 об'єктів. З початку операції на північному заході Сирії від терористів очищено територію площею 1100 квадратних кілометрів. У той же час, поки не почалася операція зі звільнення від терористів селища Мабатли. Селище знаходиться на північний захід від міста Афрін.

Раніше повідомлялося, що турецькі війська готові у будь-який момент увійти до центру Афріну. За словами глави турецької держави Реджепа Тайїпа Ердогана, центр міста оточений силами операції "Оливкова гілка".

У березні турецькі військові вирішили прискорити операцію "Оливкова гілка". На думку турецького командування, цьому посприяло перекидання до сирійського Афріну спецназу і жандармерії Туреччини.

QHA