КИЇВ (QHA) -

Вищий спецсуд з розгляду кримінальних і цивільних справ відправив на перегляд справу прикордонника Сергія Колмогорова, засудженого до 14 років ув'язнення за вбивство людини на блокпосту в 2014 році.

Таке рішення суд виніс сьогодні, 6 листопада.

Також суд постановив звільнити Колмогорова з-під варти.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що троє адвокатів просять колегію Вищого спецсуду з розгляду кримінальних і цивільних справ припинити провадження у справі прикордонника Сергія Колмогорова у зв'язку з недоведеністю провини і звільнити його в залі суду.

Відзначимо, Колмогорова звинувачують у вбивстві пасажирки автомобіля, обстріляного нарядом прикордонників на блокпосту в Маріуполі 9 вересня 2014 року. Того ж дня прикордонники побачили на березі Азовського моря автомобіль, який, за їхніми словами, подавав фарами сигнали в море. Прикордонники наказали водієві зупинитися, але той не підкорився. Командир блокпоста наказав підлеглим стріляти. Прикордонники відкрили вогонь по авто, в якому знаходилося подружжя з Маріуполя. Водій не постраждав, жінка загинула.

Приморський райсуд Маріуполя у листопаді 2016 року визнав винним у вбивстві жінки тільки Колмогорова і засудив його до 13 років позбавлення волі. У лютому 2017 року Апеляційний суд Донецької області залишив вирок у силі.

QHA