КИЇВ (QHA) -

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що ситуацію в окупованому Луганську можуть використовувати для обмеження сфери діяльності Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ (СММ ОБСЄ).

— Ми повинні турбуватися про безпеку нашої моніторингової місії ОБСЄ, оскільки ця ситуація може бути використана для того, щоб обмежити сферу їхньої діяльності та знову маніпулювати озброєнням, — зазначив Клімкін.

Він додав, що ситуація на окупованих територіях залишається серйозною.

QHA повідомляло, що за попередніми даними, глава угрупування «ЛНР» Ігор Плотницький, втративши контроль над ситуацією, втік з Луганська до РФ.

Пізніше стало відомо, що Плотницький провів у Луганську нараду, на якій заявив про спробу "державного перевороту". В організації "держперевороту" він звинуватив так званого міністра внутрішніх справ "ЛНР" Ігоря Корнета.

Нагадаємо, напередодні ватажок «ЛНР» Ігор Плотницький відправив Корнета у відставку.

Як відомо, 21 листопада центр Луганська оточили озброєні люди без відзнак, а Корнет вивісив на сайті МВС заяву зі спростуванням своєї відставки і розповів про арешти людей з найближчого оточення Плотницького.

До речі, російські ЗМІ повідомили, що в конфлікті між Ігорем Плотницьким і звільненим ним «міністром МВС ЛНР» Ігорем Корнетом Кремль став на сторону останнього.

21 листопада СММ ОБСЄ зафіксувала військову автоколону, що прямувала до Луганська з ОРДО, у складі не менше 6 вантажівок військового типу, 2 бронетранспортерів, 1 зенітної установки (ЗУ-23), а також понад 20 цивільних автомобілів без номерних знаків мінімум із 50 озброєними особами.

Згідно з повідомленнями ЗМІ, до вечора ця колона увійшла до Луганська.

Джерело: Інтерфакс-Україна

ФОТО: УНІАН

QHA