КЕРЧ / КЕРИЧ (QHA) -

Окупанти збираються на будівництво Керченського мосту для його охорони відправити бойових водолазів Росгвардії. Про це сьогодні, 9 березня, повідомив начальник управління охорони об'єктів на акваторіях Росгвардії, контр-адмірал Андрій Шатаєв.

— Найближчим завданням моряків Росгвардії стане організація безпеки об'єктів, які будуються в Керченській протоці. Ми прекрасно розуміємо, яке стратегічне значення ці об'єкти мають у соціально-економічному розвитку Криму, — зазначив представник окупантів в ефірі Россия24.

QHA повідомляло, що кримський міст збираються відкрити спочатку для автобусів і легкових автомобілів, а потім для вантажівок.

Втім, як вважають експерти, Керченський міст буде дуже швидко зруйновано.

Як заявив еколог Міжнародної благодійної організації «Екологія — право — людина» Олексій Василюк, затіяна російським президентом Володимиром Путіним ідея побудувати міст з РФ на анексований півострів — це «гроші на вітер».

Нагадаємо, міністр юстиції України Павло Петренко раніше заявив, що будь-яка компанія, яка причетна до будівництва Керченського мосту, потрапить під міжнародні санкції.

Міністр додав, що це чітка позиція американських та європейських партнерів України.

QHA