САНА -

Повстанці руху «Ансаруллах» (хусити) завдали ракетного удару по військовому кораблю міжнародної коаліції на чолі з Саудівською Аравією з міста Аль-Муха єменської провінції Таїз. Про це повідомляє АА з посиланням на підконтрольний хуситам телеканал El-Mesira.

Корабель коаліції перебував у районі акваторії порту Аль-Муха.

Місцеві джерела повідомляють, що Військово-повітряні сили міжнародної коаліції завдали ударів по стратегічних позиціях хуситів у північних районах міста Аль-Муха.

Представники коаліції інцидент не прокоментували.

У Ємені з 2014 року триває збройний конфлікт між повстанцями шиїтського руху «Ансаруллах», прихильниками поваленого президента Ємену Алі Абдуллаха Саліха та урядовими військами, лояльними чинному президенту Ємену Абдураббу Мансуру Хаді.

Підконтрольний хуситам кримінальний суд Ємену, що розташвоаний у столиці країни Сані, засудив президента Абдурабба Мансура Хаді, що втік, а потім повернувся в країну з інтервентами, до смертної кари. Президент країни визнаний винним у підбурюванні і допомозі агресору — Саудівській Аравії — та її союзникам, а також у державній зраді.

Хаді встановив тимчасову столицю у портовому місті Аден і перебуває там досі під охороною саудівських інтервентів. Незважаючи на технічну перевагу, саудівці та їхні союзники не змогли вибити хуситів із центральних районів країни і з Сани.

Джерело і фото: АА

QHA