КИЇВ (QHA) -

Після 3,5 років конфлікту на Донбасі йому поки що не видно кінця. Про це під час брифінгу повідомив перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співпраці у Європі (СММ ОБСЄ) Александр Хуг.

— Ми бачимо, що насильства стає все більше, а Мінських домовленостей дотримуються все менше. На жаль, після 3,5 років на сьогодні ми віддалилися від вирішення конфлікту більше, ніж будь-коли. Йому не видно кінця в доступному для огляду майбутньому, зазначив він.

Хуг додав, що сторони не наблизилися до вирішення питання про відкриття додаткових КПВВ на лінії розмежування.

Сторони анітрохи не наблизилися до відкриття додаткових КПВВ, щоб полегшити людям перетин лінії зіткнення. Вони не просунулися ні на крок для вирішення суперечностей, в результаті яких тисячі людей залишилися без води, світла і газу. Сторони не наблизилися до припинення насильства. Власне, вони віддалилися набагато далі, ніж будь-коли.

QHA повідомляло, що ситуація в зоні АТО на сході України значно загострилася. Найсильніше погіршення, за словами заступника голови СММ ОБСЄ в Україні, спостерігається у місті Попасна.

QHA