ДОНЕЦЬК (QHA) -

У зв'язку з низьким рівнем морально-психологічного стану в російсько-окупаційних військах тривають випадки порушення військової дисципліни, що призводить до незворотних і санітарних втрат. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони на своїй сторінці в Фейсбуці.

ГУР повідомляє, що під час збройного зіткнення представників «правоохоронних органів ДНР» і особового складу підрозділу 3-й окремої мотострілкової бригади (Горлівка) вбито два «міліціонера» і один військовий, п'ятеро учасників конфлікту отримали поранення.

Розвідники доповіли, що також під час затримання групи дезертирів було вбито трьох і поранено семеро військовослужбовців окремого комендантської полку (Луганськ) і 4-ї окремої мотострілкової бригади (Алчевськ) ЗС РФ.

Крім того, повідомляється, що загинув військовослужбовець 9-го окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК ЗС РФ під час установки розтяжки в стані алкогольного сп'яніння, ще четверо отримали важкі поранення.

На своїй сторінці прес-служба ГУР відзначає, що у доповіді вищому керівництву командування полку втрати особового складу видало як наслідок «обстрілу сил АТО».

Раніше QHA повідомляло, що 16 липня стратегічний безпілотний літальний апарат ВВС США RQ-4A Global Hawk провів розвідку над Донбасом.

ФОТО: інтернет

QHA