ДОНЕЦЬК (QHA) -

Російська ФСБ розслідує злочини, пов'язані з обігом зброї на території окупованого Донбасу. Про це Головне управління розвідки Міноборони повідомляє на своїй сторінці в Facebook.

Зокрема, розслідуються розкрадання зі складів Збройних сил РФ зброї, боєприпасів і вибухових речовин, які, згідно з документами, нібито були відправлені бойовикам на Донбас.

У повідомленні зазначено, що командування окупаційних військ під контролем ФСБ почало застосовувати комплексні заходи щодо виявлення та припинення каналів контрабанди зброї та боєприпасів на територію РФ, організованих російськими військовослужбовцями і представниками спецслужб.

Крім того, в з'єднаннях і частинах бойовиків почали роботу спеціальні комісії Збройних сил РФ, до складу яких включені співробітники ФСБ. Комісії виявили численні порушення в сфері обліку і зберігання зброї та боєприпасів, а також факти приховування неврахованого озброєння в підрозділах "9-го окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти" (Новоазовськ), "11-го окремого механізованого полку" (Донецьк), "3-ї окремої мотострілкової бригади "(Горлівка)" 1-го армійського корпусу", а також "6-го окремого механізованого полку "(Кадиївка)," 4-ї "(Алчевськ) і" 7-ї "(Брянка)" окремих мотострілкових бригад 2-го армійського корпусу".

ФОТО: інтернет

QHA