МОСКВА (QHA) -

Колишній ватажок терористів «ДНР» Ігор Гіркін (Стрєлков) стверджує, що грошові кошти і зброю для вторгнення на Донбас отримав в окупованому РФ Криму. Про це він заявив під час дебатів з російським опозиціонером Олексієм Навальним.

— Я можу сказати, що зброю взяв у Криму. Там же взяв і дуже невеликі гроші, які у мене були. А на решту запитань я як офіцер, від якого все ще продовжують залежати люди, які все ще продовжують служити і воювати, я просто не можу і не буду відповідати з причини того, що відповідь на це позбавить мене моєї офіцерської честі, — сказав Гіркін.

На питання про те, хто саме збив малайзійський «Боїнг», що виконував рейс MH17 і розбився на південному сході України у липні 2014 року, Гіркін відповів, як і раніше:

— Відповім те ж саме, що відповідав. Ополчення «Боїнг" не збивало за відсутністю коштів.

За словами Стрєлкова, на той момент сепаратисти на Донбасі нібито мали лише п'ять ЗРК «Ігла» і «Стрілу-10».

Також колишній ватажок терористів зазначив, що інших коментарів з приводу збитого «Боїнга» дати не може, оскільки «не брав участі у розслідуванні».

Стрєлков стверджує, що покинув Донбас після того, як йому поставили якісь «нездійсненні умови», а при спробі повернутися його нібито депортують. Бойовик стверджує, що зараз живе на зарплату найманого працівника і військову пенсію.

ФОТО: інтернет

QHA