СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії заявила про організацію українськими спецслужбами і силовиками вербувальних пунктів на адміністративному кордоні з анексованим Кримом, де нібито примушують до співпраці кримчан, які повертаються на півострів з території материкової України.

Про це заявив начальник управління ФСБ по Криму Віктор Палагін, пише пропагандистське інформагентство РИА Новости.

— Вербуються кримчани, створені фільтри з числа співробітників СБУ (Служби безпеки України — ред.) і головного розвідуправління Міністерства оборони (України). Кримчани змушені проходити через пункт вербування рекрутів.

На його думку, до співпраці примушують «кожного керівника, навіть найнижчої ланки».

У традиціях пропаганди глава регіонального управління ФСБ також зазначив, що громадяни нібито повідомляли до ФСБ про ці спроби вербування в Україні.

— Щомісяця співробітники приходять до мене і пишуть явки з повинною про те, що їх українська сторона завербувала для роботи на українську сторону. Ми виносимо відмовні (матеріали про відмову в порушенні кримінальних справ), так як у людей безвихідна ситуація, і вони прийшли з повинною.

Як повідомляло QHA, за словами співробітників Держприкордонслужби України, у спробі виправдати провальний турсезон у Криму окупаційна влада придумала «туристичну блокаду» півострова з боку України.

ФОТО: інтернет

QHA